گروه تولیدی حسنا
خانه / فلاسک / بزرگ ترین فروشگاه انواع فلاسک خارجی

بزرگ ترین فروشگاه انواع فلاسک خارجی

زمانی که انسان قصد سفر به جاهای دور و نزدیک دارد و مایل است به همراه خود دمنوش و چایی ببرد و از طرفی امکان دم کردن آن ها و یا جوشاندن آب را ندارد، از فلاسک استفاده می کند. زیرا استفاده از کتری و قوری در سفر دشوار است و از طرفی نمی تواند کیفیت و گرمایی جوشانده و چایی را حفظ کند. با مراجعه به سایت های اینترنتی می توانید انواع فلاسک خارجی و داخلی مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

بزرگ ترین فروشگاه انواع فلاسک خارجی

فلاسک خوب چه مشخصاتی دارد؟

فلاسک خوب چه مشخصاتی دارد؟یک فلاسک خوب که در بازار ایران بیشتر با لفظ « فلاکس» شناخته می شود وسیله ای است که به وسیله آن هم می توان چای و دمنوش و آب جوش را گرم نگه داشت و هم آب و نوشیدنی خنک را در آن نگه داری نمود؛ با این وجود، فلاسک در ایران بیشتر به عنوان وسیله ای در جهت گرم نگه داشتن و حفظ کیفیّت نوشیدنی های گرم مورد استفاده قرار می گیرد. برای این که یک فلاسک خوب و با کیفیّت مرغوب خریداری کنید، نخست باید ویژگی های یک فلاسک خوب را بدانید.

از آن جا که چایی یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در نزد ایرانیان است و می توان گفت یکی از پر استفاده ترین کاربرد های فلاسک برای ایرانی ها، استفاده برای نگهداری چایی می باشد، گرم  و تازه نگه داشته شدن چایی برای آن ها بسیار مهم بوده و به همین دلیل، می توان مهم ترین ویژگی که در هنگام خرید فلاسک، ایرانی ها از آن انتظار دارند، این است که گرمای نوشیدنی را حفظ کرده و آن را تازه نگهداری کند.

با این وجود لازم است بدانید که یک فلاسک خوب نه فقط گرمای نوشیدنی هایی نظیر چایی را از خود بیرون نمی دهد، بلکه از ورود گرما به محفظه اصلی خود نیز جلوگیری کرده و بدین طریق خنکی و طراوت نوشیدنی های سرد را نیز می تواند حفظ کند.

یکی دیگر از ویژگی هایی که یک فلاسک درجه یک باید داشته باشد، این است که سری و یا درپوش آن استاندارد می باشد. به گونه ای که در حالت بسته بودن کامل قطره ای آب به آن داخل یا از آن خارج نمی گردد و افزون بر این مانع از تغییر دما مایع درون فلاسک می گردد.

از دیگر ویژگی هایی که در هنگام خرید فلاسک باید مدّ نظر داشت این است که عایق ضخیمی داشته باشد تا کیفیت و دمای نوشیدنی گرم یا سرد درون آن از بین نرود و علاوه بر آن در برابر ضربه استقامت داشته باشد تا در صورت ضربه خوردن در پیک نیک و گردش، محتوای آن دچار آسیب نشود.

محل فروش عمده انواع فلاسک خارجی

محل فروش عمده انواع فلاسک خارجیگرچه فلاسک تولید ایران ممکن است بتواند بازار داخل را تامین کند، مع الوصف سلیقه ها در این زمینه متفاوت است و برخی خرید فلاسک خارجی را به دیگر انواع آن ترجیح می دهند؛ خاصّه آن که فلاسک کالایی با خواستگاه غربی است و  به همین  علّت امکان دارد چنین به نظر خریدار بیاید فلاسک خارجی مرغوب تر و با کیفیّت تر می باشد.

سایت www.flaskco.ir به صورت آنلاین به عرضه و فروش انواع فلاسک داخلی و خارجی می پردازد. با مراجعه به آن، می توانید محصول مورد نیاز خود را به صورت برخط خریداری نموده و درب منزل خود  تحویل بگیرید.

مطلب پیشنهادی

تولید انواع فلاسک صنعتی در ایران

فلاسک صنعتی یکی از لوازم مورد استفاده در سالن‌ها و غرفه‌های نمایشگاهی و همین طور هیئت‌های‌ مذهبی است. از این وسیله پرکاربرد حتی در سفرهای زیارتی-سیاحتی  و علاوه

پاسخی بگذارید