گروه تولیدی حسنا
خانه / فلاسک / تولید انواع فلاسک صنعتی در ایران

تولید انواع فلاسک صنعتی در ایران

فلاسک صنعتی یکی از لوازم مورد استفاده در سالن‌ها و غرفه‌های نمایشگاهی و همین طور هیئت‌های‌ مذهبی است. از این وسیله پرکاربرد حتی در سفرهای زیارتی-سیاحتی  و علاوه بر همه اینها، کارناوال‌های ایران گردی به وفور استفاده می‌شود.

تولید انواع فلاسک صنعتی در ایران

کاربرد انواع فلاسک صنعتی

کاربرد انواع فلاسک صنعتی  کاربرد فلاسک صنعتی که جزو یکی از لوازم پراستفاده برای مکان‌های و جاهایی است که دسترسی به برق و گاز برای گرم کردن و یا سرد نگه داشتن مایعات وجود ندارد، ضرورت خود را بیشتر نشان می‌دهد. در بسیاری مکان‌‌ها و محل تجمعات مردم، که به علت مراسم کاری یا تفریحی و همچنین مناسبت‌ها و یادبود‌های مذهبی و مانند اینها، مهمانان به تعداد زیادی دور هم جمع می‌شوند، اتفاق می‌افتد که دسترسی به منابع انرژی مانند برق و گاز برای تامین گرم کردن یا سرد کردن مواد غذایی، به راحتی مهیا و در دسترس نیست و ضمنا شرایط پذیرایی از مدعوین و مراجعه کنندگان نمی‌تواند دچار وقفه و تاخیر شود. در چنین شرایط و جاهایی است که فلاسک‌های صنعتی با حجم‌های متفاوتی که قابل سفارش دادن و تهیه هستند، می‌توانند تا حد زیادی کمک کننده باشند.این فلاسک‌های پرکاربرد و پراستفاده، چون قابلیت گرم نگه داشتن و همین طور سرد نگه داشتن انواع مایعات و نوشیدنی‌ها را تا چندین ساعت دارند، برای چنین مکان‌هایی خیلی مفید و کاربردی هستند.

از فلاسک‌های صنعتی می‌توان در اکیپ‌های مسافرتی هم که نسبت جمعیت برای تامین و پذیرایی کردن نوشیدنی‌های گرم و سرد از آنها زیاد است، در توقف‌‌گاه‌ها و محل‌های استراحت، بدون داشتن هر نوع اجاق و یا تجهیزات خنک کننده، به عنوان جایگزین از چنین وسیله‌هایی بهره برد. در سالیان اخیر این قدر فلاسک صنعتی به عنوان وسیله‌ای پرمصرف جای خود را برای عموم مردم  و حتی مشاغل باز کرده که در مکان های مختلف و شغل‌های ثابت هم مورد استفاده قرار می‌گیرد، فقط کافی است نگاهی به برخی رستوران‌ها و ‌غذاخوری‌ها بیاندازیم. در این میان حتی کیوسک‌های مطبوعاتی در سطح شهر هم که یکی از اقلام ارائه شده شان برای جذب مشتری بیشتر چای و نسکافه آماده است، از چنین فلاسک‌های صنعتی استفاده می‌کنند.

 

مراحل تولید فلاسک صنعتی در ایران

مراحل تولید فلاسک صنعتی در ایران مراحل تولید فلاسک صنعتی شامل چند بخش اصلی و در نهایت افزودن جزییات برای عرضه و ارسال آن به بازار فروش می‌شود. انواع فلاسک صنعتی از نظر جنس ساخت، حجم و گنجایش آن و همین طور نوع عایق و مواردی مانند میزان وزن سبک و داشتن قابلیت‌های جابجا کردن و انتقال آسان، قابل بررسی و تقسیم بندی هستند.

 اما تمام کاربرد انواع فلاسک صنعتی به گنجایش و ویژگی‌هایی که آنها را قابل تقسیم بندی می‌کند، مربوط است و بستگی دارد. فلاسک صنعتی از ورق استنلس استیل ساخته می‌شود، که ویژگی ضخامت مناسب و همچنین ضد زنگ بودن آن، باعث کیفیت ایده‌آل آن خواهد شد. همچنین چون از ساختار دو قسمتی یا اصطلاحا دو جداره برای حفظ دما و محافظت از جلوگیری تبادل دمایی با محیط بیرونی استفاده می‌کند، پس به همین علت، دارا بودن عایق مناسب بین دوجداره از اصلی‌ترین خصوصیات آنها است. عایق‌ها می‌توانند از نمونه خلاء یا پشم شیشه باشد. میزان مقاومت جداره بیرونی در مقابل ضربه‌ یا برخورد اجسام و خش برنداشتن آن هم، مزیت محسوب می‌شود. اینکه برای انتقال آن از دستگیره‌ی مناسبی هم در زمان تولید بهره گرفته شده باشد، برای مصرف کننده می‌تواند با اهمیت باشد.

مطلب پیشنهادی

فلاسک یزد گل

بزرگ ترین فروشگاه انواع فلاسک خارجی

زمانی که انسان قصد سفر به جاهای دور و نزدیک دارد و مایل است به همراه خود دمنوش و چایی ببرد و از طرفی امکان دم کردن آن ها و یا جوشاندن آب را ندارد، از فلاسک استف

پاسخی بگذارید