گروه تولیدی حسنا
خانه / کلمن آب / قیمت کلمن مسافرتی چقدر است؟

قیمت کلمن مسافرتی چقدر است؟

کلمن مسافرتی در چه حجم هایی تولید می شود؟ مراکز ارائه دهنده کلمن مسافرتی کدام فروشگاه ها هستند؟ بهترین و مناسب ترین قیمت کلمن مسافرتی چقدر است؟

قیمت کلمن مسافرتی چقدر است؟

کلمن مسافرتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد

کلمن مسافرتی چه ویژگی هایی باید داشته باشدیخدان یا همان کلمن یکی از وسایل مسافرتی و پر کاربرد است؛ که برای مسافرت، کوه نوردی، مکان های اداری، مراکز مختلف خرید، مراکز بهداشتی، درمانی و تحت شرایط خاصی یا در زمان گذشته و نبودن یخچال برای حفظ مواد غذایی از فاسد شدن استفاده می شود.

از کلمن در جشن ها و مراسمات برای خنک نگه داشتن شربت و آب استفاده می شود. در روزهای گرم تابستان که مصرف آب خنک وشربت بیشتر می شود کلمن یکی از وسایل مناسب برای خنک نگهداشتن آب است؛ که به راحتی در دسترس افراد خانواده مخصوصا بچه ها قرار می گیرد و باعث استفاده کمتر از یخچال می شود. امروزه کلمن ها در شکل ها وطرح های جدیدی ساخته می شوند. انواعی از این کالا به شکل کلمن های شیشه ای شیردار، چوبی، پلاستیکی، فومی و در اندازه ها و سایزاهای مختلف در بازار موجود است.

از ویژگی های یک کلمن خوب اندازه وجنس آن است. یک کلمن خوب باید مدت ماندگاری طولانی برای گرم یا خنک نگه داشتن مایعات را داشته باشد. از ویژگی های یک کلمن مناسب دهانه گشاد آن است. که بتوان تکه یخ های بزرگ را در آن جا داد‌ و مدت بیشتری آب خند در اختیار داشت. وقتی سایز دهانه یک کلمن تنگ باشد باید از یخ های خرد ریز استفاده کرد که به سرعت آب می شوند. در مسافرت ها از کلمن برای خنک نگه داشتن مواد غذایی، و میوه ها استفاده می شود. دهانه تنگ کلمن باعث میشود که مواد غذایی در کلمن جا نگیرد.  

آخرین قیمت کلمن مسافرتی در بازار

آخرین قیمت کلمن مسافرتی در بازاردر جامعه امروز که هر روزه برندها و مارک های مختلفی از محصولات وارد بازار می شوند نمی توان قیمت ثابتی برای این محصول مشخص کرد. نوسانات بازار سبب می شود که قیمت ها هر روز در حال تغییر باشند. با توجه به خریدهای اینترنتی انتخاب این محصول با قیمت ها وطرح های مختلف برای مشتری آسانتر است.

در هنگام خرید کلمن قبل از توجه به قیمت باید به گنجایش وجنس کلمن توجه کرد. چون از کلمن در مسافرت ها استفاده می شود باید نسبت به تعداد اعضای خانواده به حجم و جادار بودن این کالا توجه داشت. کلمن های برقی که در ادارات و مراکز دولتی استفاده می شود قابلیت سرد و گرم کردن آب را دارند. قیمت آنها نسبت به کلمن های که برای منزل استفاده می شود گرانتر است. کلمن های شیشه ای شیر دار زیبا و شیک که در مهمانی ها ومجالس برای استفاده از موهیتو و شربت های مختلف استفاده می شود در طرح ها و سایزهای مختلف وجود دارند. همین تنوع در جنس و نوع کلمن باعث می شود قیمت های متفاوتی از این محصول ارائه شود. در مورد انواع کلمن مسافرتی نیز شما می توانید با توجه به مسیر مسافرت و تعداد افراد کلمنی را خریداری کنید که در طول سفر علاوه بر حفظ خنکی آب حجم آب مورد استفاده شما را تامین کند.

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش کلمن صندوقی پلاستیکی

کلمن صندوقی پلاستیکی از جمله محصولات حیاتی و پرکاربردی است که تولید کنندگان بسیاری در تولید آن فعالیت گسترده‌ ای دارند و همواره سعی دارند تا این محصول را در بال

پاسخی بگذارید