گروه تولیدی حسنا
خانه / فلاسک ژاپن بدون شیشه / بهترین مدل های فلاسک را بشناسید

بهترین مدل های فلاسک را بشناسید

فروش عمده فلاسک بدون شیشه ی ژاپن

یکی از منحصر به فرد ترین نوع فلاسک های موجود در بازار ،فلاسک بدون شیشه ژاپن می باشد زیرا تا چهل و هشت ساعت اب رادر دمای جوش نگه می دارد بدنه ان از استیل است ومدل سر این فلاسک  اهرمی می باشدکه در صورت خراب شدن سر ،قابلیت تعویض ندارد.

 فلاسک های ژاپن بسیار با کفییت هستند و ماندگار،طول عمر آن تا زمانی که ضربه نخورند بسیار مقاوم هستند و بدنه استیل آن نیزقابلیت ضد زنگ دارد.

بدون شیشه

 فروش انواع فلاسک های ایرانی

فلاسک های ایرانی نوع دیگر از فلاسک ها هستند که بدنه و جلد ان ها در ایران ساخته شده است و به دو گروه پلاستیک وفلز تقسیم می شوند. اندازه ان ها نیز متفاوت است که به شرح زیر می باشد:

   ۱٫فلاسک یک لیتری

    ۲٫فلاسک یک ونیم لیتری

    ۳٫فلاسک دو لیتری

فلاسک های بدنه پلاستیک ایرانی از نظر کفییت عالی و از نظرصرفه جویی در هزینه بسیار مقرون به صرفه هستند شیشه انها قابل تعویض می باشد که به سهولت در بازار یافت می شود این فلاسک ها در چندین برند در بازار موجود میباشد از قبیل :

۱٫یزدگل

۲٫رضا

۳٫احمد

۴٫رجال…..

 

انواع واقسام فلاسک
btr

         

فروش عمده فلاسک مسافرتی

امروزه افراد جامعه به دلیل خستگی ها وروزمرگی ها ،تمایل بسیار زیاد ی به سفر وگردش های روزانه دارندبدین منظور ازوسایل زیادی برای گردش وتفریحات استفاده می کنند از جمله این وسایل چادر مسافرتی ،پیک نیک وفلاسک و….میباشند . دراین مقاله به توضیح فلاسک مسافرتی به اختصار می پردازیم .یکی دیگر ازانواع مدل های فلاسک ،نوع مسافرتی آن است که به دلیل کم جا بودن و مدت زمان نگهداری از اقبال و توجه زیادی بر خوردار است .فلاسک های مسافرتی استوانه ای شکل هستند ودر سایزهای یک لیتری یک و نیم لیتری ،دو لیتری یافت می شود این نوع فلاسک ها در دو مدل هستندکه به شرح زیراست:

 ۱٫فلاسک های مسافرتی با شیشه 

 ۲٫فلاسک های مسافرتی بدون شیشه

انواع و اقسام فلاسک
btr

اغلب این فلاسک ها نه تنها برای مسافرت بلکه برای کارمندان ،کوهنوردان ،ورزشکاران ونوزادان مورد استفاده قرار می گیرد  فلاسک های مسافرتی اغلب دارای کاور هستند که برای حمل آن بسیار مناسب است .رنگ بندی این دسته از فلاسک ها از تنوع زیادی برخوردا است .برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در امور خرید با ماتماس بگیرید . ۰۹۱۷۹۱۴۲۳۷۹